7 עובדות על הומרקט

מאת: ניצן ובר-שריג

קבוצת הומרקט היא שילוב מנצח של המון דברים: צוות מיומן ואמין, מומחיות ויזמות, חווית לקוח מקיפה ואישית, טכנולוגיה חדשנית ומתפתחת ובעיקר המון אהבה לעולם הנדל"ן. קבלו 7 עובדות חשובות שכדאי לדעת עלינו

הומרקט היא לא רק חברת נדל"ן; זה אורח חיים, מחויבות ושותפות אמיתית. כל פרט בדרך חשוב לנו, וההצלחה שלנו בנויה על מומחיות, חדשנות וחיבור עמוק עם הלקוחות שלנו. הנה כמה דברים שהפכו אותנו למי שאנחנו.

  1. ההתחלה שלנו

הומרקט הוקמה בשנת 2018 מתוך ההבנה שעולם הנדל"ן הולך לכיוון הטכנולוגי. לא עוד משרדי נדל"ן בקומת הרחוב. א.נשים מחפשים את הזדמנויות הנדל"ן שלהם ברחבי הרשת והם אוהבים להרגיש שיש יחד אתם מותג חזק ומודרני, לצד אווירה משפחתית ושירות בגובה העיניים". 

הסוכנות והסוכנים שלנו הם הפנים של הומרקט. הם מייצגים את המותג ולכן הם נבחרים בקפידה. כאשר מגיעים אלינו מועמדים חדשים, אנחנו מסבירים להם שאנחנו קצת נודניקים בתהליך המיון… אנחנו אוהבים לקחת קצת את הזמן, כיוון שחשוב לנו ששני הצדדים ידעו שיש כאן PERFECT MATCH. 

אנשי הנדל"ן שלנו הם קודם כל בני אדם. אינטליגנטים, קשובים, מקצוענים אמיתיים והם לא מתחלפים כל שבוע, יש אצלנו ותק גם של מומחי נדל"ן שאיתנו מעל עשור. אצלנו הלקוחות מקבלים חוויה מתקנת מניסיונות עבר בתחום הקנייה/מכירת נדל"ן, ולכן יש לנו לקוחות חוזרים רבים שמעריכים את העבודה וההשקעה שנעשית בתהליך המשותף שלנו יחד. לקוח שמעריך את הפעילות שלנו ימליץ לחברים ומכאן השמיים הם הגבול.

  1. ידע זה כוח

אנחנו מאמינים שידע ניתן לצבור בצורה רוחבית במגוון דרכים, אבל מה שיהפוך אותך למומחה זו הבערה הפנימית לספוג עוד ועוד ידע. לכן, כשאנחנו מגייסים את אנשי הנדל"ן שלנו, חשוב לנו לאתר את הסקרנים מבניהם. אנחנו מקפידים לנעוץ אירועי העשרה, הדרכות וסדנאות מקצועיות בתוכנית העבודה השנתית ומקפידים להעלות כל מאמר, פוסט או חידוש שיצא לשטח בישיבות הצוות ובקבוצת הוואטסאפ המשותפת. התקשורת בינינו היא על בסיס יומיומי וכולנו מרגישים שהומרקט זו כבר מזמן משפחה. 

  1. ההתמחות זה אנחנו

אנחנו מאמינים גדולים בהתמחות נדל"נית. זה בא לידי ביטוי במגוון תבניות אצלנו בחברה. תל אביב, העיר האהובה עלינו, מכילה בתוכה רובעים מגוונים וכל רובע מתנהל ממש כמו עיר בפני עצמה מבחינת מגמת מחירים, סוגי התנגדויות, התחדשות עירונית ועוד. לכן החלטנו להתמקד בשלושה אזורי פעילות מרכזיים: לב העיר כמובן, שדרות רוטשילד המופלאה והסמטאות החוצות. אזור צפון יפו, נווה צדק ופלורנטין השוקקת, וגזרת הצפון הישן עד קו הירקון לרבות מגדלי בבלי ושכנות פארק צמרת האהובה עלינו. 

מחלקת שיווק הפרויקטים שלנו מגייסת פרויקטים איכותיים ומיוחדים בדגש על טבעת גוש דן. לצד זאת אנו יודעים לזהות הזדמנויות גם בטבעות המרוחקות יותר כאשר אלו מאותרות או מגיעות אל מפתן דלתנו.

  1. הדרך הביתה

השילוש הקדוש שלנו הוא: צוות מקצועי, עבודה בשקיפות ובצורה עקבית. אנו פועלים עם שיטת עבודה ברורה אשר מוטמעת בכל פעולה שנעשית במשרד. הכל מתועד במערכת ה-CRM כדי להעביר ללקוח.ה חוויה של מקצוענות. 

חשוב לנו תמיד לשמור על קשר רציף עם הלקוחות שלנו כך שמול בעלי הנכסים אנו מקפידים על קשר קרוב שכולל עדכונים שוטפים וגם שיח להכרות אישית הדדית. אנו מזהים במהירות את הצרכים של הרוכשים הפוטנציאליים ומקפידים ליזום פניות אקטיביות עם נכסים אטרקטיביים עבורם. 

המשרדים שלנו מאוד נעימים ומשרים אווירה של בית מודרני, כל לקוח שמגיע מקבל חוויית אירוח, חניה צמודה לנוחיותו ופגישה מפורטת ככל הנדרש.

כאשר הלקוחות מגיעים לבשלות הנדרשת – אנו לוקחים את המושכות לידיים ויודעים לבצע את המשא ומתן בצורה מופתית והגונה כך ששני הצדדים יוצאים תמיד מרוצים. 

  1. להתחדש, להתפתח, להוביל

החזון של הומרקט הוא לשפר ולייעל את חוויית הלקוחות באמצעות טכנולוגיה חדשנית. אנו עובדים עם מערכת CRM גמישה שמאפשרת לייצר אוטומציות בהתאם לצרכים שעולים בשוטף. אוטומציות אלו מסייעות לנו להגיע אל הלקוחות בצורת התאמה מושלמת. או כמו שאומרים אצלנו – BINGO!

אנו מקפידים גם לבצע בקרת איכות דרך האזנה לשיחות מוקלטות ודגימת כרטיסים ב-CRM וכל זאת כדי לשפר את איכות השירות שהלקוח מקבל מאתנו ולייעל את זמני התגובה והעבודה מולו. העולם צועד בצעדי ענק מבחינה טכנולוגית ואנחנו על המגרש עם עוד הפתעות ופיתוחים שמתבשלים בימים אלו ממש.

  1. הומרקט ללא הפסקה

אמון זה א'-ב' בעסקי הנדל"ן ולקוחות חוזרים הם הגושפנקה הכי חזקה לכך. גם מאגר הלקוחות שלנו שמורכב מאנשי עסקים ובעלי תפקידים בכירים במשק הישראלי מוכיח כי הומרקט פועלת בשקיפות ובמקצוענות מול הלקוחות. מדד BDI נותן זווית נוספת על איכות החברה ופעילותה.

אבל מעל לכל אלו, קשר ישיר ובגובה העיניים עם הלקוחות שלנו, הכרות אישית ורצון אמיתי לסייע בכל מה שיבקשו – זה מה שהופך את האמון לחלק בלתי נפרד ממערכת היחסים שלנו עם לקוחותינו.